Kontakt

Emilia Urich
Dyrektor Personalny

emilia.urich@atena.pl

Agnieszka Dawicka
Starszy HR Business Partner
agnieszka.dawicka@atena.pl

Marta Kacprzak
HR Business Partner
marta.kacprzak@atena.pl

Paulina Korotkiewicz
Starszy Konsultant ds. Rekrutacji i Pozyskiwania Talentów IT
paulina.korotkiewicz@atena.pl

Magdalena Lidzbarska
Koordynator Zespołu i Pozyskania
magdalena.lidzbarska@atena.pl

Anna Ronkiewicz
HR Business Partner
anna.ronkiewicz@atena.pl

Dominika Wojtasik
Konsultant ds. Rekrutacji i Pozyskiwania Talentów IT
dominika.wojtasik@atena.pl

Aleksandra Pilipiec
Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej i Pozyskiwania Talentów
aleksandra.pilipiec@atena.pl

Agnieszka Kryszewska
Konsultant ds. Rekrutacji i Pozyskiwania Talentów IT
agnieszka.kryszewska@atena.pl

Dominika Kułygin
Starszy Specjalista ds. Rozwoju
dominika.kulygin@atena.pl

Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.

ul. Rzemieślnicza 33
81-855 Sopot
tel.: +48587680700

Zobacz nasz blog technologiczny

blog.atena.pl

Zobacz serwis Atena

atena.pl

81-855 Sopot, Rzemieślnicza 33 - centrala

81-855 Sopot, Rzemieślnicza 17