#atenasopot #pracaatena #pracasopot

Starszy Architekt Systemowy

Michał Czyżykowski
Starszy Tester Oprogramowania

Piotr Karpiński
Dyrektor Biura Big DATA

Jarosław Fostacz

Monika Kalisz
Konsultant ds. Transformacji Lean Agile

Pavel Udodov
Projektant-Programista

Wynik badania zaangażowania AudIT
zrealizowanego przez ComputerWorld

Nasze technologie

Specjaliści poszukiwani zawsze i wszędzie

SopotOlsztynoffers
in English

Nie znalazłeś interesującej
Cię oferty pracy?

Prześlij nam CV!

Program poleceń

Zarekomenduj swojego znajomego
do pracy w Atenie i zgarnij nagrodę!

Poleć!

Praktyki

Wynagrodzenie

Doceniamy Twoją pracę. Za wykonane zadania otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 1600 zł netto miesięcznie.

Realne zadania

Nauczymy Cię standardów. Weźmiesz udział w dużych biznesowych projektach.

Wsparcie mentora

Nie będziesz sam. Otrzymasz wsparcie eksperta, który wprowadzi Cię w zadania oraz będzie służył doświadczeniem i radą.

Elastyczność czasowa

Jesteśmy elastyczni. W trakcie roku akademickiego dopasujemy się do Twojego planu zajęć.

Perspektywa na stałe

Możesz z nami zostać na dłużej. Jeśli odkryjesz swoje talenty i zakończysz praktyki, zaproponujemy Ci umowę o pracę.

OferujeMY:
praca w przyjaznych warunkach i jeszcze więcej

UMYSŁ
Umysł
Szanujemy Twój czas. Pracujemy zadaniowo, oferując elastyczne godziny pracy. Jeśli podjęcie pracy w Atenie wiązałoby się dla Ciebie z przeprowadzką, wówczas otrzymasz od nas pakiet relokacyjny, a także dodatkową pomoc na miejscu.
CIAŁO
Ciało
Uwielbiamy sport. Prowadzimy 8 sekcji sportowych m.in.: piłka nożna, żeglarstwo, narciarstwo, kolarstwo, gokarty, biegi, tenis stołowy. Dofinansujemy kartę Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich. Oferujemy indywidualny pakiet medyczny oraz zniżki na ubezpieczenie.
RELACJE
Relacje
Jesteśmy zgraną paczką. Lubimy siebie nawzajem, dlatego wspólnie spędzamy czas w pracy oraz po godzinach. Chodzimy na imprezy integracyjne, sportowe oraz rodzinne. Podczas wakacji i ferii zimowych organizujemy bezpłatne warsztaty dla dzieci pracowników. Oferujemy również dofinansowanie do żłobka oraz wyprawki szkolnej.
ROZWÓJ
Rozwój
Umożliwiamy dostęp do Pluralsight i CodeSchool. Zapewniamy udział w konferencjach, szkoleniach, certyfikacjach, a także możliwość prowadzenia wykładów dla społeczności branżowych i studentów uczelni technicznych. Prowadzimy bloga technologicznego, gdzie możesz publikować własne treści eksperckie.

W środowisku testerskim pracuję od 10 lat. Z mojej perspektywy to specjalizacja bardzo dynamiczna, wymagająca dużej otwartości, zrozumienia biznesowych potrzeb oraz zamiłowania do technologii. Pracując w zespole staram się, abyśmy szeroko patrzyli na zagadnienie jakości, nie tracąc z horyzontu celu, jakim jest wytworzenie dobrego produktu. Lubię ludzi nastawionych na rozwój, w których drzemie swego rodzaju „odwaga projektowa”. Uważam, że w pracy testera to bardzo ważne umiejętności. Zapraszam do współpracy specjalistów, którzy nie boją się wyzwań, którzy widzą swoją rolę w całości procesu wytwarzania oprogramowania.

Nasi partnerzy

Jak rekrutujemy?
Najchętniej zapraszamy do naszej siedziby w Sopocie. Możemy także porozmawiać zdalnie.
Na spotkaniu rekrutacyjnym będą kierownik zespołu lub inna osoba merytoryczna oraz przedstawiciel HR.
Rekrutujemy w trzech prostych krokach.

Poznajmy się! Staramy się, aby każde spotkanie rekrutacyjne pozwoliło nam się poznać nawzajem jak najlepiej w tak krótkim czasie. W czasie rozmowy najpierw opowiemy dokładniej kogo szukamy i do jakich zadań. Zapytamy Cię o Twoje doświadczenie, sprawdzimy wiedzę techniczną. Zależy nam, by po spotkaniu obie strony umiały ocenić, czy jesteś właściwą osobą na dane stanowisko, dlatego zawsze zapraszamy do zadawania pytań – czy to w trakcie rozmowy, czy po niej.
Pochwal się, co umiesz! Czasem dodatkowo prosimy o wykonanie zadania na platformie Codlility lub testu diagnozującego umiejętności techniczne w trakcie spotkania.
Jest dobrze! Po pierwszej selekcji zapraszamy na spotkanie z dyrektorem biura.

Po spotkaniu Jesteśmy na tak! I Ty też. Składamy Ci ofertę i rozpoczynamy proces zatrudnienia.
  • Atena Usługi Informatyczne
    i Finansowe S.A.

    ul. Rzemieślnicza 33
    81-855 Sopot
    tel.: + 48 58 768 07 00